Riinvest Üniversitesi

Öğrenciler için burs fonu kuran ve eğitim kalitesi ile kendinden sürekli söz ettiren Riinvest Üniversitesi; iyi not alan öğrencilerine %100 burs imkânı sunmaktadır. Bilgiyi yatırım ve birlikte fark yaratmak olarak gören Riinvest Üniversitesi’nde hayat öğrencileriçin oldukça keyifli. Girişimcilik ve yaratıcılık için teşvik edici tarafları olan üniversite Kosova’da ve diğer ülkelerdeki üniversiteler rol model olma yolunda ilerlemektedir.

Misyonları içerisinde çalışma ve yüksek kaliteli araştırmanın bulunduğu üniversiteninöğrencileri mezun olduktan sonra kolayca iş bulabilmektedir. Kosova’da öğrenci olmanın oldukça güzel bir yanı da Riinvest Üniversite’nin öğrencilerine sunmuş olduğu ders dışı eğitim programlarıdır. Yaratıcılık, eleştirel düşünme ve yeniliğin peşinde olan Riinvest Üniversitesi; öğrenci değerlerini de koruyan değerli bir kurumdur.

Riinvest Üniversitesi Fırsatları

Priştine’de yer alan kampusu sayesinde Kosova’nın başkentinde eğitim gören öğrenciler sosyal anlamda da sürekli olarak aktif olabilecekleri bir yerde bulunmaktadır. Ulaşımın hiç aksamadığı ve sürekli olduğu bu şehirde kültürel miraslar da oldukça etkileyici. Öğrencilerin hem eğitim hem de turistik amaçla gelebileceği Priştine’de konaklama ve yeme-içme de oldukça makul fiyatlarda.

Sizler de farklı bir ülkede güzel bir eğitim almak için Riinvest Üniversitesi’nin kabul şartlarına bir göz atmalısınız. Riinvest Üniversitesi’ninlisans düzeyinde vermiş olduğu eğitimler ve fakülteler; İş Hukuk Fakültesiİş Hukuku, İşletme Yönetimi Fakültesi, Bankacılık ve Finans, Ekonomi Bilimi, Yönetim, Bilgisayar Bilimleri Fakültesi, Yazılım Mühendisliğidir.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram  ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!