Priştine Universum Üniversitesi

Priştine Universum Üniversitesi

1970 yılından itibaren eğitim vermeye başlayan Priştine Universum üniversitesi Kosova’da eğitim gören öğrencilere okuma kolaylığı sağlamaktadır. Ülkemizdeki üniversiteler ile de iş birliği içerisinde olan üniversite bölüm çeşitliliği oldukça fazladır. Ayrıca bölüm seçiminde fırsat eşitliği sunulmaktadır. Sayısal, eşit ağırlık sözel ya da meslek lisesi mezunu olan tüm gençler ayrım yapılmadan özgürce bölüm kararını istediği yönde verebilmektedir. Türkçe destekli eğitim seçenekleri ile lisans eğitimi sürecini geçirebileceğiniz kaliteli ordamda kendinizi geliştirebilmeniz için birçok olanak sunulmaktadır.

Akts sistemi ve bologno eğitim kriterlerini benimseyen Kosova’da modern ve üstün teknoloji sınıflarda Türkçe destekli eğitim görmek kendinizi geliştirmenize fırsat oluşturacaktır. Binlerce eğitmeni ve uygulamalı eğitim modeliyle birçok öğrenciyi kendine hayran bırakan Priştine Universum Üniversitesi

uygun maliyetlerle üniversite hayalinize kavuşmanızı sağlamaktadır. Her yıl alanında en iyi akademisyenler kurumda eğitim vermekte ve güncellenen bilgiler yakından takip edilmektedir.

Priştine Universum Üniversitesinde Türkçe Destekli Eğitim

Kariyer basamaklarını hızlı adımlarla çıkmak için Priştine Universum Üniversitesi öğrencisi olabilirsiniz. Fakat bunun için Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Kiralık ev ya da araba bulma, apart fırsatları, konaklama, harç ücretleri, uçak bileti bulma, kayıt için gerekli evraklar, kayıt süreci gibi konularda aklınızda soru kalmaması için uzman danışmanlara tüm sorularınızı yöneltebilirsiniz. 1800 Euro ile 2500 Euro arasında farklılık gösteren bölüm harç ücretleri birçok ailenin zorlanmadan karşılayabileceği bütçeler niteliğindedir.

Türk profesörlerinin eğitim verdiği Avrupa kredi transfer sisteminin kullanıldığı üniversite lisans tamamlama imkanlarını da sınavsız olarak sunmaktadır. Kayıt için Pasaport, ikametgah, diploma sahibi olmanız yeterlidir. Türkçe destekli bölüm eğitimleri ile hiçbir dil sınavına girmek zorunda kalmazsınız. Tanınan bir diploma sahibi olmanıza imkan tanınması nedeniyle mezun olduğunuzda sahip olacağınız diploma birçok ülkede geçerli olacak. Türkiye’de eğitim gören öğrenciler ile aynı haklara sahip olabileceksiniz. İş bulma döneminde stres yaşamak zorunda kalmayacaksınız. Yurt dışı özellikle Kosova’da üniversite eğitimi deneyimi sizi rakipleriniz arasında ön sıralara taşıyacaktır. Ayrıca bazı bölümlerde uzaktan eğitim imkanı da sunulmaktadır. Priştine Universum üniversitesi bölüm araştırması yapan öğrenciler kendilerine en yakın Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı ofislerine uğrayarak gerekli bilgileri alabilirler.

Mezuniyet sonrası seçenekler ve ülke hakkında genel bilgileri öğrenerek kayıt işlemlerini gerçekleştirebilirler. Eğitim hayatınızı sağlıklı bir şekilde devam ettirmek ve kalitei bir üniversitede eğitim görmek istiyorsanız Türkçe olarak bölüm eğitimleri verilen Priştine Universum üniversitesini tercih edebilirsiniz.

Kayıt için gerekli sınav koşulu bulunmadığı için strese girmeyecek ve rahatlıkla arzuladığınız bölümde üniversite okumaya başlayabileceksiniz. Lisans tamamlama imkanları ile 3. sınıftan eğitiminize devam edebilirsiniz ve yıl kaybı yaşama gibi bir sorunla karşı karşıya kalmazsınız. Ailelerin ceplerini yakmayan uygun harç ücretleri ile lisans eğitimi almak için hemen kaydınızı yatırın. Bu konuda Eurostar uzman ekibi size en iyi şekilde destek sağlayacaktır.

Puanla
[OY: 1 Ortalama: 5]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!