2 Yıllık İnşaat Teknisyenlerine İnşaat Mühendisliği Dikey Geçiş

2 Yıllık İnşaat Teknisyenlerine İnşaat Mühendisliği Dikey Geçiş

Dikey geçiş koşulları ülkeden ülkeye farklılık gösteriyor. Binlerce öğrenci dikey geçiş yapabilmek için zorlu sınav şartları ile karşı karşıya kalmaktadır. Kosova Priştine Universum üniversitesi dikey geçiş fırsatlarından siz de yararlanın. Dikey geçiş şartları birçok ülkede oldukça zor. Priştine Universum üniversitesi bu konuda diğer ülkelerden ayrılmakta ve İnşaat Mühendisliği öğrencilerine sınav şartı olmadan dikey geçiş hakkı tanımaktadır.

2 Yıllık İnşaat Teknisyenlerine İnşaat Mühendisliği Dikey Geçiş, İnşaat, İnşaat teknolojisi, İnşaat Teknikerliği, Yapı Denetimi Yapı Denetim Yardımcılığı, Yapı Teknolojisi, Yapı Geoteknik Demiryolu inşaatı ve işletmeciliği, Ulaştırma ve Otomotiv, Beton Teknolojisi, İstihkam/Ulaştırma, Hazır Beton Teknolojisi, Karayolu Ulaşımı ve Trafik, Raylı sistemler yol teknolojisi, Ulaştırma ve Trafik Hizmetleri, Yapı Denetimi gibi bölümlerden lisans tamamlama yapabilmek için ön lisans diploması sahibi olmak dışında şart bulunmuyor.

Gençlerin önünü açan Kosova üniversitelerinden Priştine Universum üniversitesi öğrencilere iyi ve kaliteli bir gelecek planı sunuyor. Dünyanın önde gelen kaliteli üniversitesi her sene binlerce öğrenciye kapılarını aralıyor. İnşaat mühendisliği konusunda dikey geçiş imkanları ile dikkatleri üzerine çeken Kosova üniversiteler lisans eğitiminde oldukça başarılı ve Türkçe destekli lisans tamamlama imkanı sunuyor. Son derece cazip avantajlar sunan üniversiteye lisans tamamlama yapmak için başvuran kişiler 2500 Euro yıllık harç miktarı ödüyorlar. Dünya genelinde bu nedenle çok fazla öğrenci tarafından tercih edilir durumda. Yıllık çok cüzi miktar ödeyen öğrenciler 2 yılda inşaat mühendisliği mezunu olarak lisans diploması elde ediyor.

Kariyer Planlarınıza Kosova’da Yeniden Başlayın

Kaderinize mahkum olmanıza gerek yok. Kosova Priştine Universum üniversitesinin imkanlarından yararlanarak istediğiniz kariyer hedeflerine kolayca ulaşabilirsiniz. Yepyeni bir hedefe hızlı bir şekilde ulaşmak istiyorsanız İnşaat mühendisliği konusunda hayallerinize ulaşmak istiyorsanız acele edin. 2 yıllık inşaat teknisyenlerine inşaat mühendisliği dikey geçiş imkanı sunan Priştine Universum üniversitesinde dikey geçiş yaparak eğitim görmek isteyen öğrenciler Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı ofislerini hemen ziyaret edebilirler. Eğitim danışmanları tüm kayıt işlemlerini ve evrakların hazırlanması, prosedürlerin yürütülmesi gibi işlemleri öğrencileri yormadan yürütmektedir. Öğrencilere dikey geçiş yapma konusunda destek ve yardımcı olan Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı uzman danışmanları uygun fiyatlar ile inşaat mühendisliği mezunu olmanızı sağlamaktadır.

Kosova’da birçok öğrenci eğitim almak istemektedir. Maliyetlerin düşük olması sebebiyle her yıl daha fazla öğrenci Kosova’da lisans tamamlama programlarını tercih etmektedir. Siz de hedeflerinizi erteleyen öğrenciler arasında yer almayın. Hayallerinizin bir an önce gerçeğe dönüşmesi için sizleri Eurostar irtibat ofislerine bekliyoruz. Hayallerinize bir adım yaklaşmak için uygun maliyetlerle dikey geçiş yaparak inşaat mühendisliğinde eğitim görebilirsiniz. 2500 Euro ödeyerek Türkçe destekli olarak yurtdışında lisans tamamlama imkanından yararlanabilirsiniz. Sınavsız öğrenci alımı yapılması sizin için artı bir avantaj olacaktır. Kariyeriniz için önemli bir adım atmak için acele edin ve kaliteli eğitim fırsatından yararlanın.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!