Kosova Üniversitesi'nde Hukuk Fakültesi

Kosova Üniversitesi’nde Hukuk Fakültesi

Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı Kosova Üniversitesi Hukuk Fakültesinde eğitim almak isteyen öğrenciler için bir ilki daha gerçekleştirdi. İngilizce destekli eğitim imkanı hukuk bölümünde eğitim almak isteyen öğrencilere sunuluyor. Üstelik bu konuda kayıt etme yetkisine sahip tek firma Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığıdır. Priştine Universum üniversitesinde hukuk bölümünde lisans ve lisans tamamlama programında Avrupa standartlarına uygun olarak modern teknoloji ile eğitim verilmektedir. Alanında uzman bireysel olarak kendini en iyi şekilde yetiştirmiş hukukçular yetiştirmeyi hedefleyen Priştine Universum üniversitesinde kendi bölümlerinde uzmanlaşmış öğretim elemanları bulunmaktadır. Nesillere bilgi ve birikimlerini en iyi şekilde aktarmayı amaçlayan kadro toplumsal gelişme için tüm gereksinimleri öğrencilere sunmaktadır.

Hukuk alanında sizi iş dünyasına en iyi şekilde hazırlayacak Kosova Üniversitesi’nde Hukuk Fakültesi İngilizce destekli eğitim verilmektedir. Üstelik herhangi bir sınav ya da taban puan şartı aranmamaktadır. Lise mezunu ya da meslek lisesi mezunu diploma sahibi tüm gençler hukuk alanında lisans programına dahil olabilirler.

Öğrencilerin ihtiyaçları göz önünde bulundurularak oluşturulan ders içerikleri ve çok kaliteli mesleğinde uzmanlaşmış kadrosu ile dünyanın önde gelen üniversiteleri arasında yer alan Kosova üniversitesi hukuk fakültesinde eğitim ekonomik maliyetlerle sağlanmaktadır. Uygulamalı eğitime çok önem verilmekte ve bu şekilde öğrenilen bilgilerin kalıcı olması sağlanmaktadır.

Kosova Üniversitesi’nde Hukuk Fakültesi dikey geçiş imkanı da sınavsız olarak öğrencilere sunulmaktadır. Adalet bölümü mezunları için lisans tamamlama imkanı sunulmaktadır.

Priştine Universum Lisans Tamamlama

2 yıllık adalet mezunları Priştine Universum üniversitesinde Avrupa standartlarında inşa edilmiş güvenli binalarda lisans tamamlama eğitim programlarına katılarak 4 yıllık hukuk bölümü mezunu olabilir ve lisans diploması sahibi olabilirler. Yemyeşil sakin bir ortamda kaliteli şartlarda hukuk bölümünde okumak, yüzlerce kaynağa sahip bir kütüphaneye sahip üniversitede eğitim görmek ve kaynaklar istediğiniz an ulaşabilmek, üniversiteyi tercih etmenize sebepler arasındadır.

Çok büyük bir alana kurulmuş olan Priştine Universum üniversitesi ferah ortamlardan oluşmakta ve sınıfları son teknoloji cihazlarla donatılmıştır. Ülkenin merkezi konumunda bulunan eğitim kurumu kendi alanında öncü kişiler yetiştirmeyi hedeflemektedir. Lisans hukuk bölümü eğitim ücretleri 1800 Euro dikey geçiş maliyeti ise 2000 Euro’dur. Bir öğrencinin sosyalleşebilmesi için tüm olanaklar oluşturulmaktadır. Sosyal aktiviteler, etkinlikler, sempozyum ve kongreler ile öğrencilerin sosyalleşmesi sağlanmaktadır.

Hukuk fakültesi denklik konusu önem taşır. Kosova Üniversitesi’nde Hukuk Fakültesi mezunu olduğunuzda Türkiye’de ve birçok ülkede diplomanız tanınmaktadır. Zengin bir kültürel yapıya sahip harika eğitim sistemi ile öğrencileri geleceğe hazırlayan üniversitede hukuk bölümünde eğitiminize başlamadan önce kayıt için gerekli şartları öğrenmek adına Eurostar yurt dışı eğitim ve danışmanlık merkezine uğrayabilirsiniz. İşinde tecrübeli ve bilgili uzmanlar size bu konuda gerekli desteği sağlayacaklardır. Mesleğinizi her yerde yapabileceğiniz ve çok sayıda ülkede tanınan diploma ile denklik için Yök’e başvuruda bulunabilirsiniz.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!