Kosova Üniversitesi Ücretleri

Kosova Üniversitesi Ücretleri

2005 yılında hizmete açılan Priştine Universum üniversitesi yüksek kalite eğitim olanakları ile öğrencilerin gözdesi konumundadır. Uygun harç Kosova üniversitesi ücretleri ve uluslararası çevre edinebilme imkanı ile dünyanın pek çok ülkesinden öğrenciye ev sahipliği yapan Kosova üniversitesi ücretleri oldukça ekonomiktir. Öğrencilerin kendilerini geliştirmeleri ve sorumluluk sahibi bireyler olabilmelerini sağlamak üniversitenin ilk hedefidir. İnşaat, mimarlık ve hukuk bölümlerinde Türkçe destekli eğitim verilmektedir. Türkçe destekli mimarlık ve inşaat bölümü 2500 Euro hukuk ise 1800 Euro’dur. Cazip fiyatlarla lisans eğitimi verilen Kosova Priştine Universum üniversitesi Avrupa’da tanınmış üniversiteler arasındadır. Eğitim alanına pek çok başarıya imza atılan üniversitede kaliteli eğitim verilmekte ve herhangi bir puan şartı aranmamaktadır. Uluslararası eğitim avantajı sunan üniversite bölgedeki ilk araştırma merkezi konumundadır. Son teknoloji sınıflar ve çok sayıda laboratuarın yer aldığı kurumda öğrencilerin kendilerini sosyal yönden geliştirebilmeleri için pekçok kültürel etkinlik yapılmaktadır. İngiltere Eğitim Kalkınma Derneği, proje tempus ve EUA gibi farklı çok sayıda etkinlik düzenlenmektedir. Öğrencilere kaliteli br eğitim imkanı sunan üniversitede laboratuvar, konferans salonu ve anfiler yer almaktadır.

Yıllık harç Kosova üniversitesi ücretleri için oldukça uygun bir yol çizilen kurumda hem kaliteli hem de ucuz fiyatlarla istenilen bölümlerde lisans eğitimi verilmektedir. Türk öğrenciler Kosova’da uyum süreci yaşamamaktadır. Türk ve Müslüman öğrencilerin sayısının fazla olması öğrencilerin adaptasyonunu kolaylaştırmaktadır. Ayrıca her yıl oryantasyonlar düzenlenmektedir. Priştine Universum üniversitesi ekonomik fiyatlar tecrübeli ve alanında uzman akademik kadrosu ile öğrencilerin ilk tercihleri arasında yer almaktadır. Gelişmiş üniversitede maddi durumu olmayan öğrencilere burs imkanı da bulunmaktadır. Ayrıca sağlık yönünden ek hizmet de sağlanmaktadır.

Priştine Universum Üniversitesi Fiyatları

Hiçbir puan ve sınav şartı aranmadan tercih ettiğiniz bölümde eğitim alabilmek için Kosova Priştine Universum üniversitesini tercih edebilirsiniz. Farklı meslek dallarında birçok bölüme yer verilen üniversitede alanında uzman akademisyenler eğitim vermektedir. Halkı gençlerden oluşan Kosova’da gençlere değer verilmektedir.

Priştine Universum Üniversitesine kayıt işlemleriniz için kimlik fotokopisi, ikametgah, lise diploması fotokopisi ve biyometrik 8 adet fotoğraf gibi evraklar gereklidir. Ayrıca adalet bölümü mezunları dikey geçiş yaparak hukuk fakültesinde eğitim görebilirler. Lisans tamamlama programından yararlanarak 4 yıllık lisans diploması sahibi olabilirsiniz. Üstelik bunun için herhangi bir sınava ihtiyaç duyulmamaktadır. İnşaat, inşaat teknikerliği, yapı denetim ve yapı geoteknik, ulaştırma ve otomativ, istihkam ve ulaştırma, karayolu ulaşımı ve trafik mezunları İnşaat mühendisliği lisans tamamlama programlarına katılarak lisans mezunu olabilirler.

Geleceğinize Kosova Priştine Universum üniversitesi ile değer katmak istiyorsanız Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmetlerinden yararlanarak hem kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz. Kayıt işlemleriniz için gerekli evrakları hazırlamanızda size yardımcı olacak uzman kadromuz kariyerinize doğru giden yolda doğru adımlar atmanıza destek sağlayacaktır. Lisans eğitimi başvuru aşamalarınızda hiçbir zorluk çekmemeniz için her daim yanınızda olacaktır.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram  ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!