Kosova Üniversitesi Hukuk Fakültesi

Kosova Üniversitesi Hukuk Fakültesi

Hukuk Lisans tamamlama eğitimi için en fazla tercih edilen ülkeler arasında yer alan Kosova üniversitesi Priştine Universum üniversitesi ekonomik harç ücretlerinin uygulandığı bir kurumdur. Öğrencilere cazip imkanlar ile herhangi bir puan şartı aranmadan hukuk bölümünde eğitim imkanı sunulmaktadır. Avrupa standart ve kalitesine uygun bir şekilde eğitim verilmekte herhangi bir sınav ya da puan uygulamasına gerek duyulmaksın lisans bölüm ve lisans tamamlama dikey geçiş imkanları sunulmaktadır. Birçok ülke üniversiteleri ile güçlü anlaşmaları olan Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı firmasına başvuruda bulunarak lisan bölüm tercihi yada lisans tamamlama bölüm tercihinde bulunabilirsiniz. Kosova Üniversitesi Hukuk fakültesi lisans bölümü yıllık ücreti 1800 Euro’dur. Dikey geçiş yapmak isteyen öğrenciler için Hukuk bölümü lisans tamamlama ücreti 2000 Euro’dur.

Adalet Bölümü, Kamu Yönetimi Bölümü, Polis Meslek Yüksek Okulu ve Polis Akademisi gibi bölümlerden önlisans diplomasına sahipseniz dikey geçiş için herhangi bir puan şartına gerek duyulmadan Kosova Üniversitesi Hukuk lisans tamamlama imkanından yararlanabilirsiniz. Priştine Universum üniversitesi lisans tamamlama imkanını uygun ve cazip rakamlarla sağlamaktadır. Adalet yüksek okulu mezunları iki yıllık eğitimden sonra lisans mezunu olabilmek için Hukuk lisans tamamlama imkanından yararlanabilirler. Önlisans diplomanızın kariyeriniz için yeterli olmadığını düşünüyorsanız siz de bu fırsattan yararlanabilirsiniz. Böylece kariyer hayatınızda istediğiniz dönüm noktasını yakalayabilir ve çalışma hayatınızda çok daha başarılı konumlarda hizmet verebilme imkanı sunulmaktadır.

Önlisans mezunlarının hukuk alanında istedikleri yükselmeye ulaşabilmeleri için alacakları eğitimi sürdürmeleri gerekmektedir. Birçok alanda olduğu gibi Hukuk alanında da eğitiminizi dört yıla tamamlamanız önem taşımaktadır. Yurtdışında Kosova gibi tarihi mekanları ve doğal güzellikleri ile ünlü bir ülkede Hukuk lisans tamamlama programında eğitim görmek öğrencilere pekçok avantaj sağlayacaktır. Kayıt yaptırmak için erken kayıt ve sınırlı kontenjan avantajlarından yararlanın. Yoksa boş kontenjan bulmakta zorluk çekebilirsiniz.

Kosova Priştine Universum üniversitesi dünyaca ünlü başarıları ile ün salmış hukukçuları ağırlamaktadır. Gençlerin lisans tamamlama programına ilgisini arttırmak amacıyla hukuk danışmanlığı, savcı hakim ve avukat gibi mesleklerde lisans tamamlama eğitimleri verilmektedir. Siz de bu kişiler arasında yerinizi almak istiyorsanız acele edin.

Kosova Üniversiteleri Kayıt İçin Gerekli Belgeler

  • Kimlik Fotokopisi,
  • İkametgah(Nüfus Dairesinden),
  • (Nüfus Kayıt Örneğine Eklenmemeli, Ayrı Olarak Alınmalıdır.)
  • Lise Diploma Fotokopisi (Henüz mezun değil ise daha sonra tamamlanabilir.)

4×5 Ebatlarında Fotoğraf, Biyometrik, Arka Fon Beyaz (8 Adet) ön kayıt için üniversiteye başvuru sırasında gerekli belgeler arasındadır. Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı merkezine gelerek gerekli belgeler hakkında detaylı bilgi edinebilir ve ön kayıt işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Yukarıda sunduğumuz bu Belgeler Priştine universum Üniversitesi İçin Geçerlidir. Kosova Priştine Universum üniversitesinde hukuk eğitimi görmek isteyen öğrencilerden bu belgeler talep edilmektedir. Ön kayıt işlemi yaptırmadan önce bu belgeleri hazırlamanız kayıt sürecinizi hızlandıracak önemli bir detaydır.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!