Kosova Üniversitesi DGS Dikey Geçiş

Kosova Üniversitesi DGS Dikey Geçiş

Kosova üniversitesi DGS Dikey Geçiş için Türk öğrencilere inanılmaz avantajlar sunmaya devam ediyor. Türkiye’de 2 yıllık meslek yüksek okullarından mezun olan ve eğitimini 4 yıllık lisans eğitimine tamamlamam isteyen ön lisans mezunları için dikey geçiş imkanı bulunuyor. Hukuk, inşaat ve mimarlık bölümlerinde DGS dikey geçiş imkanından yararlanarak lisans tamamlama imkanından yararlanabilirsiniz. Kosova lisans tamamlama açısından öğrenciler için büyük destek sunan ve önem taşıyan ülkeler arasındadır. Priştine Universum üniversitesi dikey geçiş imkanından yararlanan kişiler herhangi bir sınava girmeksizin dikey geçiş imkanından faydalanabilirler.

Kosova Üniversitesi DGS Dikey Geçiş ile Türkçe destekli olarak eğitimlerine 3. sınıftan devam edecek olan öğrenciler sene kaybı olmadan hayallerindeki meslek dalında eğitimini yükseltmiş olacaklar.

Hukuk, inşaat, bilgisayar mühendilisği ve mimarlık dallarında lisans tamamlama imkanı yer almaktadır. 2 yıllık önlisans mezunları tekniker olarak adlandırılmaktadır. Daha fazla iş imkanı elde etmek birçok ülkede tanınan bir diploma sahibi olmak Kosova’da lisans tamamlama imkanından faydalanmanıza neden olmaktadır.

Siz de ön lisans diploması ile kalmak istemiyor ve kendinizi geliştirmek alanınızda uzmanlaşmak istiyorsanız yapmanız gereken işlem oldukça basittir. Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığına başvuruda bulunarak Kosova Priştine Universum üniversitesi lisans tamamlama eğitimlerine katılabilirsiniz. DGS dikey geçiş ile kariyer basamaklarını hızla tırmanabilirsiniz. Hemen harekete geçin. Eurostar yurtdışı eğitim uzman danışmanları ile hemen iletişime geçerek geleceğinize yatırım yapmaya hemen başlayabilirsiniz. Üstelik diplomanız Türkiye’de de tanınacak ve Türkçe destekli olarak eğitim göreceksiniz.

Kosova’da Eğitim Avantajları

Kosova üniversitelerinde eğitim veren kadro doçentler, profesörler gibi üst seviyede kişilerden oluşmaktadır. Osmanlı egemenliğinde kalmış ve çoğunluğun Müslüman olduğu bir ülkede dil eğitimleri sunulmaktadır. Türkçe dışında Arnavutça, İngilizce, gibi diller öğrenebilirsiniz. Herhangi bir puan şartı aranmamaktadır. DGS Dikey geçiş için herhangi bir sınava ya da herhangi bir puan şartına gerek duyulmadığı için öğrenciler lisans tamamlama imkanından diledikleri zaman üniversitelere başvuru yaparak yararlanabilirler. Türk öğrencilere paha biçilmez imkanlar sağlayan Priştine Univeresum üniversitesine kayıt olmak için üniversiteden kabul belgesi almanız gerekmez. Eğitim bakanlığına kayıt olabilirsiniz. 1800 Euro ile 2500 Euro arasında değişen yıllık bölüm lisans tamamlama ücretleri diğer üniversiteler ve bölümler ile karşılaştırıldığında oldukça ucuzdur.

Kosova oldukça ucuz bir ülkedir. Öğrenciler 2 ile 5 TL arasında en az para ödeyerek yemeklerini yiyebilirler. Ayrıca isteyen kişiler ülkeye gittiklerinde özel sağlık sigortası yaptırabilirler. Farklı ülkelere yatay geçiş imkanı da sunuluyor. Doktora ile ilgili bazı bölümlerde doktora programları da açılmaktadır. Bu konuda detaylı bilgiyi Euostar yurtdışı eğitim danışmanlığı firması uzman danışmanlarından öğrenebilirsiniz. Kosova’da Türkçe yayın yapan TV kanalları, sabaha kadar açık caddeler bulunuyor. Zengin yer altı kaynakları ve çok sayıda tarihi yerleri bulunuyor. Kış aylarında kayak yapılabiliyor. Ülkeye lisans tamamlama eğitimi için giden öğrenciler iletişim sorunu yaşamıyorlar.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!