Kosava Üniversitesi Hukuk Denklik

Kosava Üniversitesi Hukuk Denklik

Hayallerinize kavuşmanızı sağlayacak bir projeyi sizlere sunmak istiyoruz. Ön lisans diploması sahibi iseniz artık lisans mezunu olabilmek ve hukuk fakültesine girebilmek için sınava girmeniz gerekmiyor. Dünyaca ünlü hukukçuların akademisyen ve öğretim üyesi olarak görev yaptığı Priştine Universum üniversitesine kayıt yapabilmek oldukça kolay. Kosova üniversitesi hukuk fakültesinde eğitim gören öğrencilerin diplomaları dünyanın birçok ülkesinde geçerli olduğu gibi Türkiye’de de tanınıyor. Priştine Universum üniversitesinin Türkiye’de tanınması ve yapılan anlaşmalar bu üniversitenin daha fazla tercih edilmesinin nedenleri arasındadır. Hazırlık eğitimi olmadan 3. sınıftan eğitime başlayan öğrenciler programı başarı ile tamamlamaları sonucunda Hukuk bölümünden mezun olacaklardır. Polis akademisi, polis meslek yüksek okulu, kamu yönetimi bölümü ve adalet bölümü mezunları dikey geçiş yaparak Priştine Universum üniversitesinde hukuk lisans tamamlama programına dahil olabiliyorlar.

Kosova’da Eğitim İçin Zengin Olmanıza Gerek Yok

2 yıllık meslek yüksek okulu adalet bölümü mezunları eğitimlerini yükseltebilmek için Kosova’nın Priştine Universum üniversitesini tercih edebilirler. Kosova üniversitesi hukuk denklik Türkiye’de tanınmaktadır. Avrupa’nın en ucuz ülkesi olan Kosova Osmanlı’nın kültürel miraslarını günümüze taşımaktadır. Tüm dünyadan öğrencilerin dikkatini çeken Priştine Universum üniversitesi Hukuk fakültesi dikey geçiş lisans tamamlama eğitimi en başta 4 yıllık hukuk mezunu olmanızı sağlayacaktır.

Güçlü bir hukukçu olmak isteyen ve hayallerini gerçekleştirmek isteyen öğrenciler hukuk tamamlama lisans programına kayıt olarak 3. sınıftan direkt eğitime hiçbir şart olmadan geçmektedirler. Kariyer hedeflerinize ulaşmanız için iyi bir basamak olacak bu avantajdan sizde yararlanın ve hukuk alanında başarılara imza atın.

Donanımlı Kosova üniversitelerinde yüksek kalite standartlarında eğitim verilmektedir. Kosova üniversiteleri hukuk denklik var mı konusunda Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı firmasına başvuruda bulunabilirsiniz. Üniversite ile ülkemiz üniversiteleri arasında anlaşmalar bulunmaktadır. Yök’ e bağlı güncel olarak değişen denklik konusuna göre diplomalar Türkiye’de tanınmaktadır.

Uygulamalı derslerin ağırlıklı olarak verildiği Hukuk lisans tamamlama programına başvurular her an artmaya devam ediyor. Kosova’nın din dil kültürlerinin ülkemizle benzerlik göstermesi halkının sıcakkanlı olması nedeniyle hem harika bir ortamda eğitim görecek hem de denklik kurallarına uygun olarak lisans eğitiminizi tamamlayacaksınız. Önlisans mezunlarının artık çabalamalarına gerek kalmadı. İyi bir üniversiteye giriş için zaman kaybetmek ve stres yaşamak zorunda değiller. Sınav puan şartı nedeniyle 2 senelik lisans bölümlerinde de okumak zorunda değilsiniz. Hayal kırıklığı yaşamanıza gerek olmadan Hukuk bölümünde okuyabileceksiniz. Türkçe destekli lisans bölümü başvurularınızı hemen yapabilirsiniz.

Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı ofislerine uğrayarak geleceğiniz için yatırım yapmaya başlayabilirsiniz. Kariyer günlerine katılarak hayatınız için önemli karar olabilecek hukuk bölümünde eğitim almak için başvuruda bulunabilirsiniz. Sınavlar artık gözünüzü korkutmasın. Arzuladığınız bölümde sınavsız geçiş hakkından siz de yararlanın. Acele edin. Sınırlı kontenjan imkanından mutlaka yararlanın. Bütçenizi sarsmadan uygun eğitim ve hayat şartlarında kaliteli eğitim almanın tadını çıkarın.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!